Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey

Код: 106576-05
Виробник: Sigma mobile
В наявності
1030.63 грн.
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
На відділення, поштомат, адресна доставка. Адреси найближчих до вас відділень дивитись на мапі
Доставка УкрПоштою
Доставка УкрПоштою
Економна доставка по Україні від 35 грн. Індекс можна підібрати за посиланням
Інші служби
Інші служби
MeestExpress, Автолюкс, Делівері: відправка раз на тиждень.
Самовивіз (м. Харків)
Самовивіз (м. Харків)
м. Харків, вул. Академіка Павлова 120Б
Оплата
Оплата
Готівкою, Безготівкова оплата на р/р, онлайн без комісії Wayforpay, Післяплата

Опис Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey

Повербанк Sigma mobile SI10A7QL-MAG: компактна потужність та бездротова зарядка MagSafe 15W
Sigma mobile SI10A7QL-MAG — це високотехнологічний та стильний павербанк, створений для забезпечення вашої повної енергетичної незалежності. Розроблений з урахуванням сучасних потреб, цей пристрій не просто заряджає ваші гаджети, а робить це максимально швидко, зручно та безпечно. Компактна, але потужна Li-Polymer батарея на 10000 мАг (38,5 Втхгод) забезпечить вам повну енергетичну незалежність протягом насиченого дня.

Миттєва зарядка без дротів
Ключовою особливістю моделі SI10A7QL-MAG є вбудована підтримка бездротової зарядки MagSafe потужністю до 15W. Це ідеальне рішення для власників смартфонів Apple — iPhone 12, 13, 14, 15 та новіших моделей та сумісних моделей інших виробників. Технологія дозволяє павербанку миттєво і надійно фіксуватися на задній панелі пристрою, забезпечуючи ідеальне центрування котушок. Це не тільки гарантує найвищу швидкість бездротової зарядки, але й дозволяє вільно користуватися телефоном, доки він заряджається.

Швидкість, яка економить час
Для дротового підключення SI10A7QL-MAG оснащений роз’ємом USB-C, який підтримує сучасний протокол Power Delivery (PD) потужністю до 20W. Це означає, що ви можете заряджати сучасні смартфони, зокрема iPhone та флагмани Android. Вхідні та вихідні параметри (до 18W на вхід та 20W на вихід) дозволяють не тільки швидко заряджати ваші гаджети, але й оперативно поповнювати заряд самого павербанка.

Стиль, зручність та надійність
Для максимальної зручності користувача, модель SI10A7QL-MAG оснащена інтуїтивно зрозумілою та точною системою індикації стану роботи:
Рівень Заряду (4 Світлодіоди): на корпусі розташовані чотири світлодіодні індикатори, які дозволяють вам миттєво та точно визначити поточний рівень заряду вбудованої батареї.
Індикація Процесу Заряджання (1 Світлодіод): окремий світлодіод призначений для індикації активного процесу заряджання. Це додатковий візуальний сигнал, який показує, чи відбувається процес підключення через кабель, чи активація бездротової зарядки. Цей світлодіод підтверджує, що ваш гаджет або сам павербанк успішно отримує енергію.

Корпус пристрою — це ідеальне поєднання естетики та функціональності. Тонкий дизайн з алюмінієвими елементами забезпечує преміальний вигляд і водночас відмінну міцність.
Завдяки використанню Li-Polymer батареї та вогнетривких матеріалів (АБС+PC), пристрій є надійним і довговічним.

Багаторівнева система захисту
Sigma mobile приділяє особливу увагу безпеці. Павербанк оснащений повним комплексом захисту, що гарантує безпеку як самому пристрою, так і підключеним гаджетам:
Захист від перевищення сили струму та напруги.
Захист від короткого замикання.
Захист від перегріву.

Контроль надмірного заряду та розряду.
SI10A7QL-MAG — це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний, швидкий та елегантний спосіб тримати свої пристрої, особливо iPhone 12 і новіші моделі, завжди зарядженими.

Основні характеристики Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey

Ємність 10000 мА/г
Індикація є
Бездротове заряджання є
Вага 176 г
Вихід USB (1) 5 В/3 А, 9 В/2.2 А, 12 В/1.67 А
Вихід USB (2) немає
Вихід USB (3) немає
Вихід USB (4) немає
Вихід USB (5) немає
Габарити 105 х 66 х 14.6 мм
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 1 порт
Кабель у комплекті є
Колір сірий
Ліхтарик немає
Матеріал пластик
Потужність 20 Вт
Сонячна панель немає
Технологія літій-полімерна (Li-Pol)
Тип Power Bank
Час повної зарядки немає даних
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою

Відгуки про Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey

Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на e-mail